سئو برای افزایش فروش در سال2021

سئو برای افزایش فروش

برای ساده تر کردن استراتژی خود، سئو برای افزایش فروش امسال را دنبال کنید.
به نظر می رسد یک هدف تجاری آشکار است با گسترش و فروش، فروش خود را افزایش دهید.

بهترین راه برای برنامه ریزی برای موفقیت، آماده سازی برای آنچه در آینده اتفاق خواهد بود. با نگاهی به روند سئو سال ۲۰۲۰، می توانید استراتژی خود را برای افزایش فروش و رونق کسب و کار خود ساده کنید.

موتورهای جستجوگر با دانستن اینکه کاربران قبل از تایپ چه می خواهند، خیلی باهوش تر و دقیق تر عمل می کنند و الگوریتم گوگل برای نحوه مرتب سازی صفحات وب به طور مداوم تغییر می کند.

به همین دلیل تجدید نظر در استراتژی سئو کسب و کار خود ضروری است، بنابراین وقتی افراد به جستجوی کلمات کلیدی مشابه می پردازند، می توانید مطمئن شوید که تجارت شما در صدر جستجوها قرار دارد.

در اینجا چند مورد برتر از سئو را مشاهده می کنید که برای افزایش فروش در سال ۲۰۲۰ باید به آنها توجه کنید.

 

بهینه سازی صفحه

جستجوگرها در صفحه فرایند بهینه سازی عناصر صفحات وب در وب سایت شما با هدف رانندگی ترافیک و رتبه بالاتر در موتورهای جستجو برای مشاهده بیشتر است.

اگر قصد افزایش فروش خود را دارید ، باید وب سایت خود را بهینه کنید تا کاربران درگیر شوند.

سرعت سایت

در ژوئیه سال ۲۰۱۸ ، گوگل بروزرسانی کرد و اعلام کرد سرعت صفحه اکنون یک عامل رتبه بندی برای جستجوهای تلفن همراه است.

این سایت می خواهد وب سایت هایی را که بهترین و کارآمدترین تجربه کاربر (UX) را به بینندگان ارائه می دهند، رتبه بندی و پاداش دهد، و این منجر به افزایش فروش و تعامل می شود.

داده های گوگل همچنین دریافتند که ۵۳ درصد از کاربران تلفن همراه یک صفحه وب را که مدت زمان آن بیش از سه ثانیه طول بکشد ، رها می کنند.

این زمان زیادی برای ایجاد تبدیل نمی باشد ، بنابراین شما باید اطمینان حاصل کنید که سایت شما سریع و کارآمد است تا بتواند آنچه را که می خواهد به کاربران ارائه دهد.

Google Page Speed Insights ابزاری مفیدی برای ردیابی سرعت سایت شما است و براساس نیاز به پیشرفت یا آنچه به خوبی کار می کند ، به شما نمره می دهد.

 

برچسب ها

شما نمی توانید SEO بدون برچسب SEO داشته باشید. اینجاست که شما کلمات کلیدی خود را قرار می دهید تا مطمئن شوید Google صفحه های وب را خزیده و به ترتیب آنها را رتبه بندی می کند.


اینها برچسب هایی هستند که همیشه باید با کلمات کلیدی مناسب بهینه شوند:

Modireideal Marketing عنوان
Modireideal Marketing برچسب های Alt روی تصاویر
Modireideal Marketing توضیحات متا
Modireideal Marketing عناوین
Modireideal Marketing زیرنویس ها


تاثیر حجم فایل در سئو برای افزایش فروش

آیا تصاویر یا محتوای تصویری دیگر در صفحات وب شما باعث از بین رفتن صفحات شما می شود؟

در این صورت، می توانید شرط بندی کنید که از طرف دیگر کاربران را ناامید کرده و نرخ گزاف گویی خود را افزایش داده و صفحه را در اسرع وقت رها می کنید.

کاربران به هیچ عنوان دوست ندارند منتظر بارگذاری محتوا باشند که بسیاری از وب سایتهای رقیبان فایلها را در یک ثانیه بارگیری کنند. از کمپرسورهای تصویری مانند TinyJPG یا Kraken استفاده کنید تا اندازه تصویر شما به شدت کاهش یابد.

 

جستجوی صوتی سئو برای افزایش فروش

یک مطالعه BrightLocal نشان داد که ۲۷ درصد از مصرف کنندگان که از جستجوی صوتی برای یافتن مشاغل محلی استفاده می کنند ، به وب سایت خود مراجعه می کنند.

بنابراین اگر هدف شما افزایش فروش در سال ۲۰۲۰ است، بهتر است استراتژی خود را برای جستجوی صوتی بهینه کنید.

با بهینه سازی سایت خود ، بخشی از این استراتژی رو به رشد SEO را ایجاد کنید تا وقتی شخصی از سیری یا الکسا سؤال می کند، مربوط به مطالب شما باشد ، ظاهر شود.

چندین کار وجود دارد که می توانید برای بهینه سازی محتوای خود برای جستجوی صوتی انجام دهید.

۱. از کلید واژه های دم بلند استفاده کنید.

وقتی یک جستجوی Google را تایپ می کنید، معمولاً یک عبارت کوتاه است که فقط کلمات اصلی در آن گنجانده شده است.

اما هنگامی که از جستجوی صوتی استفاده می کنید، تمایل دارید که از یک دوست سؤال کنید، تمام سؤال را بپرسید.

به همین دلیل مهم است که کلمات کلیدی با دم بلند را در محتوای خود گنجانید.


۲. یک قطعه برجسته ایجاد کنید.

شما می دانید که جعبه سفید ریز است که وقتی یک سؤال از Google می کنید با یک جواب مستقیم ظاهر می شود؟

به آن یک قطعه برجسته یا جعبه پاسخ گفته می شود ، و اگر محتوای شما در آن قرار دارد ، شما تضمین می کنید که از ترافیک دیگران استفاده کنید.

خلاصه خلاصه و واضح از مطالب خود را در بالای صفحه وب خود با استفاده از کلید واژه های دم بلند همراه کنید تا شانس حضور در جعبه پاسخ بیشتر شود.

برای SEO محلی بهینه سازی کنید. همان مطالعه BrightLocal نشان داد که ۵۸ درصد از مصرف کنندگان از جستجوی صوتی برای یافتن اطلاعات مربوط به مشاغل محلی در سال گذشته استفاده کرده اند.

اگر برای SEO محلی بهینه شوید ، تجارت خود را در کل مشتریان جدید باز خواهید کرد. لیستی از کلمات کلیدی ایجاد کنید که مصرف کنندگان برای یافتن مشاغل شما از طریق جستجوی محلی و اجرای آنها در استراتژی خود استفاده کنند.


محتوای با کیفیت بالا در روند سئو برای افزایش فروش

موتورهای جستجو از محتوای باکیفیت و ارزشمند و بینشی برای خوانندگان حمایت می کنند.

جمع آوری ترافیک به وب سایت شما و ایجاد تبدیل به انجام تحقیقات کلمات کلیدی است تا محتوای شما بتواند رتبه بالایی در جستجو داشته باشد.

Google با تکنیک های SE Spammy که فریبکارانه با استفاده از محتوای وب با کیفیت ضعیف ، به رتبه های بالایی دست می یابند، علاقه مند نیست.

شما باید از سایر اقدامات نامطلوب مانند پر کردن کلید واژه ها و صفحات درگاه خودداری کنید. اگر محتوائی که ارائه می دهید برای مخاطب شما ارزشی ندارد، خلاص شوید.

با یک استراتژی بازاریابی بازنگری محتوای ارائه شده است که بر مصرف کننده و نیازهای آنها متمرکز است.

بسته بندی کردن

اگر هدف شما امسال افزایش فروش است، مهم است که به روند سئو توجه کنید زیرا الگوریتم رتبه بالا به طور مداوم در حال تغییر و به روز رسانی است.

روند به روز زیادی در بازار برای بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد. جستجوی صوتی سال به سال محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

فقط محتوای با کیفیت بالا آن را به صفحه اول SERP ها تبدیل می کند و تکنیک های بهینه سازی در صفحه برای دستیابی به دید بسیار مهم است. در سال ۲۰۱۹ به چه روندهایی توجه خواهید کرد؟

موفق باشید!

سئوکار حرفه ای

تخفیف 30 درصدی همین دوره سئوکار

    ایمیل(الزامی)